ms ofis mobilyaları
 
Plastik Gövdeli Fileli Koltuk
CL115

Plastik Gövdeli Fileli Koltuk

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Çalışma Masası Koltuğu

Koltuğun kolları sabit T Şeklinde tasarıma sahip plastik kollar, 5 tekerli plastik yıldız ayak, Amortisör, ve sırt yatar mekanizmalı, Plastik tasarım, sırt fileli, oturak fileli ( hava alabilen döşemeli ), file renkleri beyaz, siyah, gri, bordo, mavi, turuncu, yeşil. Modern ve şık ofislerin vazgeçilmez unsuru olan renklerin buluştuğu fileli bu koltuk, siz değerli müşterilerimizin ofislerine değer katmak için tasarlanmış olup, modern ve şıklığının yanında ergonomik ve ortopedik bir yapıya da sahiptir.

Ortopedik plastik çalışma koltuğu plastik yıldız ayağı ile plastik ürünlere göre daha mukavemetli olup farklı vücut ağırlıklarına rahatlıkla hizmet etmektedir. Yıldız ayağa adapte edilmiş olan tekerleklerin üzeri yine kaliteli ve şık bir görünüm sağlaması için plastik kaplı sac ile çevrelenmiştir. Plastik, ofislerdeki modern çizgiyi yansıtmasının yanı sıra farklı hava ve nem koşullarına da dayanıklılık göstermektedir. Personel koltuğunun en önemli özelliklerinden biri ise çift kollu mekanizmaya sahip olmasıdır.

Bu mekanizma sırt, oturak ve ayağı birbirine adapte eden bir mekanizmadır. Plastik personel koltuğunun mekanizması hidroliği kontrol etmenizi yani yukarı aşağı hareket özelliğinin kullanılabilmesine olanak sağlayan amortisör kolu, sırtın istenilen açıda sabit kalmasını veya yaylanma özelliğinin aktif edilebilmesini sağlayan makasları kontrol etmemize yarayan ikinci kolu ile tam bir teknoloji harikasıdır. Ortopedik bir yapıya sahip olmasının en önemli unsuru olan vücudumuzun sırt bölgesini tamamen kaplayıp rahat bir oturum ortamı sağlayan koltuğun sırt bölmesinin mekanizma ile birleştiği noktada sırt bölmesinin yukarı aşağı hareketini mümkün kılan bir tokmak sayesinde farkı vücut ölçülerine uyum sağlar.

T şeklindeki plastik kolçak ile beraber tasarlanan bu koltuğun tamamlayıcı misafir ve bekleme ürünleri ile de tarzınızı yansıtmanız hedeflenmiştir. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl