ms ofis mobilyaları
 
Plastik Çalışma Koltuğu
CL117

Plastik Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,

"kollar ve ayaklar plastik, gövde döküm sünger, deri veya kumaş döşeme"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Sabit T Modeli Kollu Ve Plastik Ayaklı Çalışma Koltuk

Plastik çalışma koltuğunun arkalık kısmına verilen özel eyim sayesinde belinizi tam kavrayabilen ortopedik bir tasarım harikasıdır. Bu çalışma koltuğu gününüzün büyük bir bölümünü ofislerinizde ve çalışma ortamlarınızda geçirdiğiniz düşünülerek bel uyumlu ortopedik yapısı ile günün yorgunluğunu ve uzun oturum sonrası oluşabilecek bel ve vücut ağrılarını en aza indirgemek, dinlenmenize yardımcı olmak amaçlı üretilmiştir. Plastik t kolçakları ve farklı renklerin bir arada uygulanması koltuğumuzun tasarımını farklı ve göz alıcı kılmaktadır. Ürünümüzü deri veya kumaş ile geniş renk yelpazemiz sayesinde hayalinizdeki koltuğu üretme imkânı sunmaktayız.

Çalışma koltuğunun sırt kısmı, sırtınızı rahatça kavrayabilmesi için özel eyim verilerek tasarlanmıştır.Ürünün sırt kısmı, çelik iskelet üzerine eritilmiş süngerin kalıp yardımıyla üretilmiştir. Oturma kısmı ise 10 mm. Kontrplak malzemeden üretilmiştir. Sırt kısmı kalıp dökme sünger ile döşenmiş olup oturak kısmında ise kesme sünger kullanılmıştır.

Çalışma koltuğumuz çift kollu mekanizmaya sahiptir. Koltuğun sağ alt kısmında bulunan amortisör kolu, koltuğun yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlar ve istenilen oturum yüksekliğinde konumlanabilmektedir. Plastik Çalışma Koltuğu sol alt kısmında bulunan mekanizma kolu sırtınızın ileri ve geri hareket ettirebilmenizi sağlar ve sırtınızı istediğiniz konumda kilitler. Bu sayede olumsuz bel ağrılarının en aza inmesini sağlamaktadır.

Koltuğumuzda bulunan beşik sistemi koltuğun ileri ve geri sallanmasını sağlar ve sallanmanın sertliğini ayarlaya bilmeniz için koltuğun altında bulunan silindir kolu ile sertlik mukavemetini ayarlayabilirsiniz.Gazlı amortisör ilk kullanımda emici ve esnek bir yapıya sahiptir. Koltuğun rahatça yukarı ve aşağı hareketini sağlamaktadır. Plastik yıldız ayak ile koltuğun istenilen yöne rahatça hareket etmesi sağlanmıştır. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl