ms ofis mobilyaları
 
Modern Tasarımlı Bilgisayar Koltuğu
CL108

Modern Tasarımlı Bilgisayar Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,

"kalıplı dökme sünger modeli, yatar mekanizmalı, tekerli, krom kaplamalı ayaklı"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Modern Görünümlü Kalıp Tasarımlı Bilgisayar Çalışma Koltuğu

Bilgisayar koltuğunun gövdesi; içinde metal konstrüksiyonun bulunduğu tek parça dökme süngerden üretilmiştir. Yatar mekanizmalı olup, yukarı aşağı hareket için amortisör kullanılmıştır. Deri veya kumaş kaplı olarak üretim yapılır. Konik köşe şekilli metal ayak ve plastik tekerlidir. Evde çalışma masasında veya bilgisayar masasında kullanım için tavsiye edildiği gibi, ayrıca görünümü nedeniyle modern ofislerdeki personel masalarında da kullanılabilmektedir. Üretim hatalarına yönelik 2 yıl garantildir.

Vazgeçilmezler arasında olan klasik görünüm ve modern yapıyı harmanladığımız bu ürünümüz ofislerinizde modern yapısı ile göz dolduran, geniş oturağı ve sırtlığı ile rahatlığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Bu bilgisayar koltuğunu birçok çalışma alanında kullanmak mümkündür. Evler, ofisler, bürolar, işletmeler, restoranlar, kafeler, dershaneler, etüt merkezleri, vs. şıklık ve zarafet katacak olan bu koltuk personellerinizden en iyi şekilde verim almanıza yardımcı olur.

Farklı renk seçenekleri ve deri kaplama döşetilebilir. Kullanacağınız mekâna ve çalışma ortamlarınıza en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Krom amortisörü ve krom yıldız ayağı ile çağdaş bir görüntü sergilemektedir. Ürünümüzün oturak ve sırt kısmı tek parça tasarlanmış olup, genelde tek parça kalıp halinde olan dökme sünger koltuğun yapısına göre kesilerek döşetilmektedir. Daha sağlam olması için süngerin içerisine metal yapı konulmaktadır. Farklı renk ve deri seçenekleri ile giydirilmektedir.

Bilgisayar koltuğumuz tek kollu mekanizmaya sahiptir. Ürünün alt kısmında bulunan mekanizma kolu, koltuğun yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlamaktadır. Koltuğunuzun beşik sistemi için koltuğun altında bulunan silindir kolunu sıkarak sallanma mukavemetini ayarlaya bilirsiniz. Mekanizmaya konik sistem ile adapte edilmiş olan krom kaplı gazlı amortisör, ilk oturuşta özel emici esneme payına sahiptir. Bu amortisör yukarı aşağı istenilen yükseklikte ayarlanabilmekte ve sağa sola rahatlıkla dönebilme özelliğine sahiptir. Krom yıldız ayağa konik sistemle adapte edilmiştir.

Yıldız ayak sayesinde rahat ve özgürce hareket edebilmeniz için tasarlanmıştır. Tekerleklerin aktif bir role sahip olması hareket kabiliyetinizi en üst seviyede tutmanızı sağlar. Tekerleklerin üzeri krom sac ile örtülerek şık bir görünüm sergilemektedir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl