ms ofis mobilyaları
 
Minderli Ve Kolsuz Eleman Koltuğu
CL123

Minderli Ve Kolsuz Eleman Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Kumaş Veya Deri Giydirmeli Kolsuz çalışma Koltuğu

İlk olarak herkes rahatını düşünür. Bu koltuğumuzda sizin aklınıza ilk gelen soru olan ‘ACABA RAHAT MIDIR?’ sorusunu hedef aldık ve gönül rahatlığı ile evet diyebilmek için harekete geçtik ve bu minderli çalışma koltuğunu ürettik. Daha çok modern tasarımla bezenmiş mekanlara uyum sağlaması hedeflenmiş koltuğumuz pastel renkler ile döşendiği zaman tüm detaylarını ortaya koyar. Farklı döşeme ve dikiş renkleri ile tüm mekanların renk uyumuna uyum sağlar.

Yastıklı çalışma koltuğu konikleşen sırt tasarımı, ergonomisini tamamladığı 8cm. Kalınlığında süngere sahip olan yastığı ile estetiğin ve konforun buluştuğu noktadır. Oturma kısmı yuvarlak, geniş bir yapıya sahiptir. Oturabilirlik açısından geniş yuvarlak bir yapıya sahip alt kısım özel iskelet yapısı sayesinde vücudumuzun arka kısmını tamamen kavrar.

İşlevsellik açısından 3 farklı şekilde konumlandırılabilmektedir. Birincisi, mekanizmada bulunan ayar kolu kilitlendiği anda dik bir oturum sağlanmaktadır. İkicisi, ayar kolu açılıp arkaya doğru yaslandığımızda belirli bir noktada kilitlenerek yatar pozisyonda sabit kalmamızı sağlar. Üçüncü ve son özelliğimiz ise; kilit kolu serbest bırakılarak geriye doğru yaylanma özelliğini aktif etmiş bulunuyoruz. Bu son özelliği anti shock özelliği bulunan alt mekanizma sayesinde farklı vücut ağırlıklarına göre ayarlanabilmesine olanak sağlar. Böylelikle yaylanma sertliğini ayarlamış olur, koltuğun aniden geriye yatmasına mani oluruz. 

Bu fonksiyonel mekanizmaya konik sistemle bağlı olan yüksek mukavemetli, statüsü açısından 1.sınıf materyallerden imal edilmiş olan gazlı hidrolik ile sağa, sola, yukarı ve aşağı hareketlerini gerçekleştirebilmekteyiz. 
Hidrolik ise yüksek dayanıklılık gösteren, koltuğun en önemli aksamlarından biri olan, krom kaplı yıldız ayağa konik sistemle adapte edilmiştir. Yıldız ayak tekerlekleri sayesinde istikrarlı bir oturum ve kullanılacağı yere göre hareket özgürlüğünüzü tavanda tutmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl