ms ofis mobilyaları
 
Krom Modeli Sekreter Çalışma Koltuğu
CL106

Krom Modeli Sekreter Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : ,

"çift kollu yatar mekanizmalı, istenilen kademede kitlenebilir mekanizma, krom kol ve ayaklar, deri döşemeli"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Ters üçgen Görünümlü Sırt Ve Oturaklı Sekreter çalışma Koltuğu

Fermuar giydirme deri döşemelidir. Kenarlar dikişli, iç hatlar dikişsizdir. Tekerli, krom kaplamalı ahtapot yıldız ayaklıdır. Metal kollu ve metal ayaklıdır. Sekreterler için veya diğer personeller için rahat ekonomik bir çalışma koltuğudur. Misafirlerinizin dikkat ettiği en önemli unsur şüphesiz bulunduğunuz mekânın tasarımıdır. Ve bu mekânların tasarımını koltuklar tamamlar. Paraşüt kollu yönetici koltuğu sırt tasarımı ile ergonomiyi, kolçakları ile modern çizgiyi yakalamanızı sağlayacaktır.

Koltuğun gövdesi sırt kısmı ve oturak kısmı olarak iki ayrı parçadan oluşmaktadır. İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmiştir. İskelete kalıplar ile ovallik kazandırılmıştır. Bu ovalliği sayesinde ortopedik bir oturum sağlanmaktadır. İskeletin üzeri 32 dansite sünger ile kaplanmış olup bu sünger üzeride hava sirkülâsyonu sağlayan kumaş ya da deri ile kaplanmıştır. Sırt kısmı alt kısımda yer alan mekanizmaya 8mm. L şeklinde bükülmüş lama sayesinde adapte edilmiştir. Çelik lama etrafı yoğunluğu arttırılmış poliüretan kaplı olan kolçak üstü alt kısma iki adet krom kaplı 1cm. Çapındaki boru sayesinde monte edilmiştir.

Sırtın bağlantı elemanı olan lama mekanizmaya 2 adet 5mm. alt çapa sahip mikron dişli alyan başlı cıvata ile adapte edilmiştir. Statüsü itibari ile beşik hareketini ve yatar sabit-dik konum sabit özelliğe sahip olan mekanizma 2.5mm. et kalınlığında olup ve elektro statik toz boyalıdır. Bu mekanizma TSE belgelidir. Mekanizmaya bağlı olan hidrolik sistemi 360° dönebilme yeteneğine sahip ve yukarı aşağı hareketini mekanizmadaki kol vasıta ile gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.

Koltuğumuzun istikrarlı bir şekilde durmasını sağlayan, devrilmesini önleyen 5 kollu krom kaplı yıldız ayağa sahiptir. Bu ayağa adapte edilmiş olan A kalite polyamid malzemeden üretilmiş olan, 10mm. Çapındaki mile yıldız ayağa sabitlenmesi için iliştirilmiş olan segman vasıtasıyla geçmektedir. Tekerlekli yıldız ayak geniş bir alana hükmetmemizi sağlar.

Koltuğumuzun tamamlayıcı ürünleri olan krom yıldız ayaklı misafir ve krom u ayaklı misafir koltuğu ile misafirlerinize de ortopedik bir oturum sağlamış oluyoruz. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl