ms ofis mobilyaları
 
Kolsuz Personel Veya Bilgisayar Koltuğu
CL124

Kolsuz Personel Veya Bilgisayar Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

S Model Tasarımlı Kolçaksız Tekerli Bilgisayar çalışma Koltuğu

Oval sırt çalışma koltuğumuz mekânda rahatlığına ve bir koltuğun kaplayacağı yersen endişe duyanlar için tasarlanmış, beğenilerinize sunulmuştur. Farklı dizaynı ile ergonomiyi ve rahatlığı harmanladığımız bu ürünü ofislerde, küçük işletmelerde, kafeteryalarda, öğrenci odalarında, etüt merkezlerinde, çocuk yuvalarında ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanılabilirsiniz.

Yapısı itibari ile sırt kısmı üste doğru ovalleşmekte, oturak kısmı ise bacak arkalarının rahat edebilmesi için aşağıya doğru eğik bir şekilde tasarlanmıştır. Çalışma koltuğumuzun iç kısmında bükümlü çelik boru üzeri profesyonel makineler ile preslenmiş olan dökme kalıp sünger kullanılmıştır. Dökme kalıp sünger üzeri giydirme yöntemi ile arzunuza göre deri ya da kumaş döşeme yapılmaktadır. Sınıfının en ergonomik ve kullanışlı koltuğu olan oval çalışma koltuğumuzu 1.sınıf sünger ve 1. sınıf kaplaması ile yıllarca bozulmadan, yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Avrupa standartlarını göz ardı etmeden imal etmiş olduğumuz oval personel koltuğu tse belgeli en ileri teknoloji ile üretilen plastik tekerleklerin monte edilmiş olduğu yine en üst kaliteye sahip yıldız ayağı ile devrilmelere karşı koyar, size özgürlüğün keyfini sürdürür. Krom kaplı hidroliği sayesinde en iyi oturum testinin yanıtı olan bacakların yere 90° lik açıya varmasını sağlar. Böylelikle tüm vücut ölçülerine hitap etmektedir. Tasarımında göz ardı etmediğimiz bir hususta sırt kısmımızın rahatıdır. Bu rahatlığı sağlamamız için ‘ne yapmalıyız?’ sorusunu defalarca sorduk. Ve sırt kısmını dışa bombeli şekilde üreterek yanlardan beli kavramasını sağladık. Bunun sonucunda bel ağrısı, sırt ağrısı, yanlış oturumdan kaynaklanan rahatsızlıkları en aza indirdik. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl