ms ofis mobilyaları
 
Kapalı Kollu Sekreter Çalışma Koltuğu
CL110

Kapalı Kollu Sekreter Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,

"krom kaplamalı 5 tekerli yıldız ayak, deri veya kumaş kapalı oval kollar, dökme kalıp süngerli"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Modern Kollu Sekreterlere Tavsiye çalışma Koltuğu

Döküm kalıp sünger üzeri deri veya kumaş döşeme, tekerli, konik ahtapot yıldız ayaklı, çift kollu yatar mekanizmalı, spor hatlara sahip bir çalışma koltuğudur. Sekreterlere, modern ofislere veya evde çalışmaya tavsiye edilen bir model olup, ergonomi unsuru kişiye göre değişmektedir. 2 yıl garantildir.

Sekreterlere, evde bilgisayar masalarına veya konsept kurma arayışı içerisinde olan işletme sahiplerinin aradığı bir koltuktur. Spor görünüme sahip hem minimalist mekânlara hem de modern mekânlara ayak uydurabilen bir koltuk tasarladık. Sırt ve oturak kısmı ne kadar minimalist çizgiler taşısa da kolçakları sayesinde spor bir görünüm elde ettik. Böylelikle modern ofislere de rahatlıkla uyum sağlar. Dizayn olarak önden bakıldığında keskin hatalara sahip olmasına rağmen, yan duruşunda kolçaklarındaki modern çizgiler sayesinde spor bir görünümü vardır.

 

Dökme kalıp sünger kesme sünger olarak tabir ettiğimiz plakalar halindeki süngerlerin koltuk ebatlarında kesilip tutkal vasıtasıyla kaplamaya adapte edilen süngerden daha dayanıklıdır, uzun süre yıpranmadan size hizmet eder. Bu dayanıklı süngerimiz yine uzun süre dayanıklı olan kartelâmızda yer alan renk grubunda deri veya kumaş ürünler ile kaplanmaktadır. Bu kaplamanın başlıca özellikleri temizliği kolay olması ve hava değişimini sağlamasıdır. Ayrıca kolçakları yekpare sırt ile oturak kısmına kaplaması yapıldıktan sonra monte edilir.

 

Spor görünümlü sekreter çalışma koltuğumuzun iskeleti bükümlü çelik borudan üretilmiştir. İskelet ise alt tarafta ki fonksiyonel mekanizmaya adapte edilmiştir. Mekanizma sayesinde koltuğu yaylanma, dik sabit konum ve yatar sabit konuma getirebilirsiniz. Mekanizma koltuğa yukarı aşağı – sağa sola hareket imkânı sağlayan amortisöre konik sistemle bağlıdır. Bu amortisöre krom kaplı yıldız ayak monte edilmiştir. Bu ayak sayesinde koltuğu dengede tutmuş, ayağa takılı olan 5 adet krom sac kaplı plastik tekerlekler sayesinde ise istenilen yöne hareket etme özelliği kazandırılmıştır. 

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl