ms ofis mobilyaları
 
Kalıplı Personel Koltuğu
CL109

Kalıplı Personel Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Personel Masaları İçin Çalışma Koltuğu

İşyerleri, ofis veya bürolarda personellerinizin çalışma masalarında kullanıma tavsiyedir. Konik bir gövde tasarımına sahip olan bu koltuğumuz, yapısı itibariyle ergonomik ve modern bir üründür. Vücut hatlarına cevap veren bir yapıda olup, kalıp süngerlidir. Tekerli, metal üstü krom kaplamalı bir ayak yapısına sahiptir. İmalat ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.En yeni trendleri takip ederek kromun ve kumaşın en şık uyumunu yakalayarak, tasarlamış olduğumuz krom kolçaklı ve oval sırtlı personel çalışma koltuğumuz, ofislerinizde çağdaş ve modern bir görünüm sergilemektedir. Çalışma koltuğumuzu diğer koltuklardan ayıran en önemli özelliklerinden biri, kumaşın ve kromun uyumu göz önünde bulundurularak, sportif bir görümde olmasıdır. Ofislerinize ve çalışma alanlarınıza şıklık ve zarafet kazandıracaktır.Krom kolçaklar, krom amortisör ve krom yıldız ayağı ile modernize edilmiştir.

Ürünümüzün sağlamlığı kalitesi ve işlevselliği, çelik iskelet üzerine dökme süngerle ile kaplanmıştır. Dökme sünger içine metal yapı konularak sağlamlaştırılmıştır. Çift kollu mekanizması ile fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Çalışma koltuğunun yukarı ve aşağı ayarı koltuğun hemen sağındaki kol ile yapılmaktadır. Öne ve arkaya sallanmak için ikinci kolu aşağı doğru itmeniz gerekir, oturum rahatlığını ayarladıktan, sonra kolu yukarı doğru çektiğinizde istediğiniz konumda kilitleyebilirsiniz. Koltuğun altında bulunan silindir şeklindeki kol ile sallanma mukavemetini ayarlaya bilirsiniz.

 Uzun oturumlar sonrasında koltuğumuzun fonksiyonel olması ve istenilen konumda ayarlanabilmesi enerjik olmanızı ve daha verimli çalışmanıza olanak sağlamaktadır. Krom kaplı gazlı amortisör konik sistemle alt tarafından bağlandığı krom kaplamalı yıldız ayağa adapte edilmiştir, Bu ayak sayesinde koltuğu dengede tutmuş, ayağa takılı olan 5 adet krom sac kaplı plastik tekerlekler sayesinde rahatça hareket etmenizi sağlar, ayrıca yıldız ayak sağa ve sola devrilmelerin önüne geçmektedir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl