ms ofis mobilyaları
 
Kalıp Şekilli Personel Koltuğu
CL107

Kalıp Şekilli Personel Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri :

"oval krom kol ve ayak, tekerli, amortisörlü, kalıp süngerli, yatar mekanizmalı"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Kalıp Döküm Sünger Modeli Personel Koltuğu

ÜRÜN AİLESİ: yönetici koltuğu, krom kollu şef koltuğu, krom kollu krom yıldız ayaklı misafir koltuğu, krom kollu krom u ayaklı misafir koltuğu.


Ofislerde vazgeçilmez dediğimiz koltuk modelleri vardır. Krom kollu personel koltuğu uzun zamandır ürün yelpazemizde bulunan bir koltuktur. Dizaynı ve görüntüsü ile sürekli tercih sebebi olmuştur. 
Yüksek sırt kısmı, krom kolçakları, yekpare gövdesi ile koltuk seçiminde görüntüsünün yanı sıra ekonomikliğe de önem gösteren kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu koltuk ilk üretimine plastik kol ve plastik ayak ile başlanmış olup, kullanıcıların talebi üzere krom kolçak ve krom ayaklı versiyonunu da ürettik.

Dökme kalıp sünger ile üretilen, iskeleti yekpare olan koltukların arasında en uzun soluklu olan modelimizdir. İskelet açısından oturak ve sırt kısmı tümleşik olarak imal edilmiştir. Bu iskelet üzeri dökme kalıp poliüretan sünger ile kaplanmıştır. Poliüretan sünger kesme süngerden daha mukavemetli olduğundan koltuğumuzun uzun soluklu olmasının nedenini ortaya koyar. İskelete kılavuz vasıtası ile açılan dişlileri sayesinde kolçaklar adapte edilir. Sırt ve oturak kısmı iskelet ile birbirine bağlanmasının yanı sıra kolçakları da sırt ve oturak kısmına bağlı olduğu için sağlamlığı iki kat artmış durumdadır.

Krom kollu personel çalışma koltuğunda ve diğer korluklarımızda ki sağlamlık prosedürümüzün dışına çıkmamak adına, müdür/yönetici ve personel gruplarımızda 2.5mm. et kalınlığına sahip, elektro statik toz boyalı tilt mekanizma kullanılmıştır. Bu mekanizma tilt sistem ile koltuğu yatar pozisyonda sabitlemenizi sağladığı gibi yaylanma ve sabit pozisyon olanaklarını da sizlere sunmaktadır. Mekanizmaya bağlı olan amortisörü sayesinde koltuk yukarı aşağı istenilen konuma getirilebilmektedir. Amortisöre konik sistem ile bağlı olan krom yıldız ayağı sayesinde koltuğun stabil duruşunu sağlamış ve hareket kısıtlamasını ortadan kaldırmış oluyoruz.

Krom kollu personel koltuğumuzu krom kollu krom ayaklı misafir koltuğu ve krom kollu krom u ayaklı misafir koltuğu ile misafirlerinize de sağlamlığı ve estetiği bir arada sunuyoruz. "Kalıp döküm süngerli" personel koltuğumuz, yapısı itibariyle şeklini uzun yıllar boyunca muhafaze eder. Sünger içinde metal konstrüksiyon bulunur. Kolları oval metalden imal edilmiş olup, üzerine krom kaplama uygulanmıştır. 5 adet tekerlekli yıldız ayak tasarımlıdır. Mekanizması yatar mekanizmalı olup, istenilen kademe kitlenebilme özelliğine sahiptir. Standart üretimde kalıp döküm sünger üzerine dikişli deri döşemesi uygulanmış olup, isteğe bağlı olarak kumaş seçeneklerinden de üretim yapılabilir. Teslim süresi koltuğun adedine bağlı olarak 5-7 iş günüdür. 2 yıl garantilidir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl