ms ofis mobilyaları
 
İnce Sırtlı Personel Koltuğu
CL125

İnce Sırtlı Personel Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Sert Hissiyatlı İnce Sırtlı Personel Çalışma Koltuğu

Zarif görüntüsü ile modern ofisler için tasarlanmıştır. Genellikle ofis karşılama bankolarında tercih edilmektedir. Sırt kısmı ince bir yapıya sahiptir. Konsept ofisler için yıllarca şeklini muhafaza etmesi amaçlı sert yapılı bir koltuk olarak tasarlanmıştır. 
Bu personel koltuğu sağlamlıktan taviz vermemek için diğer kalın süngerli koltuklara nazaran sünger sıkılığı daha fazla fakat ince yapılıdır. Nitekim diğer dökme kalıp poliüretan süngerler 45 danste olmasına rağmen bu koltukta 55 danste dökme kalıp sünger kullanılmıştır. Bu poliüretan sünger bükümlü çelik iskelet üzerine kaplanmıştır. Monoblock şeklinde imal edilen gövdesi krom kaplamalı alüminyum kolçaklar ile sağlamlığı arttırılmış ve kullanım kolaylığını tamamlamıştır. Bu alüminyum üzeri krom kaplı kolçak kol koyma kısmı olarak daha uzun bir alan bırakılmıştır. 
Monoblock gövde fonksiyonel mekanizmaya 4 adet 4mm alt çapa sahip galvanizli cıvata ile bağlanmıştır. Bu mekanizma çoklu kilit sisteme sahiptir. Çoklu kilit sistemi sırtın yaylanmasına, sabit bir durumda ya da yatar pozisyonda konumlandırılmasını sağlamaktadır. Mekanizma ön tarafında yer alan anti shock tertibatı sayesinde sırtın arkaya çarpmasını ve yaylanma sertliğini ayarlamamızı sağlamaktadır. 
Personel çalışma koltuğunun mekanizması konik sistemle kendisine monte edilen bir amortisöre bağlıdır. Bu amortisör Avrupa standartlarında üretilmiştir. Amortisör dışında 4 kademeli polyamid malzemeden üretilmiş olan körük içe çevrelenmiştir. Amortisörde üst kısımda olduğu gibi alt kısımda da konik sistemle krom kaplamalı yüksek mukavemetli yıldız ayağa adapte edilmiştir. Tekerlekli yıldız ayağı sayesinde hareket özelliği arttırılmıştır.  

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl