ms ofis mobilyaları
 
Ergonomik Fileli Çalışma Koltuğu
fileli koltuğun arka görüntüsü
Ergonomik Fileli Çalışma Koltuğu
CL126

Ergonomik Fileli Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

T Kolçak Modeli Krom Ayaklı çalışma Koltuğu Fileli

Sağlamlık ve estetiği bir arada sunduğumuz Krom ayaklı fileli çalışma koltuğunu diğerleri ile ayıran birkaç temel özelliğinin yanı sıra görüntüsü ile göz kamaştırmaktadır. Yüksek sırtı ile hem uzun süreli oturumlarda rahat edebileceksiniz hem de ofisteki statünüzü belirleyeceksiniz. Sırt kısmının ergonomik yapıya sahip olmasını sağlayan kalıbı ile sırtınızın üst kısmından başlayarak bel kısmınıza kadar kavrayıp ortopedik bir oturum sağlar. Diğer fileli koltuklardan ayıran en önemli özelliği de sırt kısmının diğerlerine göre daha da geniş olmasıdır, böylelikle tüm vücut tiplerine uyum sağlar.

Plastik tekerlekler ile birlikte özgürlüğün tadına varacağınız gibi tekerleklerin adapte edildiği konik sistemli 3 mm. et kalınlığına sahip bükümlü boru üzeri 20 mikron krom kaplamalı yıldız ayağı ile de modern bir görüntü elde edeceksiniz. T şeklindeki kolçağının üst kısmı kavisli bir yapıya sahip olduğu için kollarınızda sırt bölgeniz gibi rahat edecektir. T şeklindeki kolçak kavisli olan üst kısmı ve alt gövde kısmı 2cm. Kalınlığında olup bu kolçak 3 adet 4mm.

Alt çapa sahip 6cm. Uzunluğundaki yıldız silindir başlı cıvata ile gövdeye bağlanmıştır. Fileli çalışma koltuğunun sırt kısmı 8mm. L şeklinde ki lama ile mekanizmaya 5mm. alt çapa sahip 4cm. Uzunluğunda 2 adet cıvata ile bağlıdır. Bu mekanizma 2.5mm. et kalınlığında olup sırt hareketini sağlayan makaslı sisteme sahiptir. Mekanizma 4 adet 4mm. alt çapa sahip 4cm. Uzunluğundaki yıldız silindir başlı cıvata ile oturak kısmına adapte edilmiştir. Krom ayaklı fileli koltuğu ürün ailesinde bulunan krom u ayaklı misafir koltuğu ve krom yıldız ayaklı misafir koltuğu ile modern görüntüsünü tamamlamıştır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl