ms ofis mobilyaları
 
Ergonomik Çalışma Koltuğu
koltuğun yan görüntüsü
Ergonomik Çalışma Koltuğu
CL100

Ergonomik Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , , , ,

"kollar plastik t kolçak altı metal üzeri krom, ayaklar krom ahtapot yıldız ayak, oturak dökme sünger"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Rahat Oturumlu Kalıp Dökme Süngerli Çalışma Koltuğu

T kollu yönetici koltuğu sırt yapısı itibari ile ortopedik bir yapıya sahiptir. Görselinden de göründüğü gibi sırt kısmı iskeleti hazırlanırken kalıbına sırtın rahat edebilmesi için belirli bir açı verilmiştir. Bu açı sayesinde kanepe rahatlığını elde etmiş oluyoruz. Oturulduğunda sırtın bel kısmını kavrar. İskeleti metal üzeri dökme kalıp sünger oluşturmaktadır. Bu sünger üzeri ise istenilen renk deri veya kumaş ile kaplaması yapılmaktadır.

T kollu yönetici koltuğu oturma kısmına 3er adet cıvata ile adapte edilmiş olan içerisi krom kaplı metal iskelet üzeri poliüretan kaplı kolçağa sahiptir. Kolçak poliüretan olması sayesinde yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu yumuşak doku sayesinde plastik kolçaklı yönetici koltuklarından daha kullanışlıdır.

T kollu yönetici koltuğunun sırt kısmı alt taraftan lama sayesinde mekanizmaya bağlanmıştır. Mekanizma aynı anda oturma kısmına da bağlıdır. Ve mekanizmanın özelliklerini aktif ettiğimiz zaman sırt ve oturma kısmı aynı anda hareket etmektedir. Tilt mekanizma sayesinde dik pozisyonda sabitlenme, yatar pozisyonda sabitlenme ve yaylanma özelliklerini kullanabilmekteyiz.

Mekanizmaya bağlı plastik körük ile darbelere ve dış etkenlere karşı dirayetli 1. sınıf gazlı amortisör bulunmaktadır. Amortisör sayesinde koltuk kendi ekseni etrafında rahatça dönebilmektedir. Ayrıca koltuğun yükseklik ayarını da bu amortisör sayesinde gerçekleştirmiş oluyoruz.

Koltuğun alt kısmında yer alan 5 adet plastik tekerleği sayesinde rahat bir şekilde istenilen yöne hareket etmemizi sağlayan 5 kollu krom kaplı metalden üretilmiş olan yıldız ayak mevcuttur. Bu ayak sayesinde ayrıca koltuğun stabil bir şekilde durmasını ve devrilmesini önlemiş oluyoruz.

Yönetici koltuğumuzun aynı özelliklere sahip fakat aynı forma sahip olmayan krom 4 ayaklı misafir koltuğu, bu ürünün ürün ailesinde yer almaktadır. Misafir koltuğu ayak yapısı itibari ile sırt ve oturma kısmına montelidir. 4 noktadan yere basan krom kaplı ayağa sahiptir.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl