ms ofis mobilyaları
 
Dökme Süngerli Oval Tasarım Koltuk
CL119

Dökme Süngerli Oval Tasarım Koltuk

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , ,
Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Sekreter, Eleman, Personel Veya Bilgisayar Masaları Için Koltuk

Şık tasarımı ile göz dolduran oval sırtlı personel koltuğumuz, ofislerinize ve tüm çalışma alanlarınıza uygun biçimde tasarlanmıştır. Ekonomik bir ürün olarak da siz müşterilerimizin tercihleri arasına girmiştir. Koltuğumuz TSE standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Geniş renk yelpazemizdeki size ve ofisinize en uygun rengi seçme imkanı sunarak olumsuz çalışma şartlarını ortadan kaldırmaktadır. Koltuğumuzun plastik yıldız ayak ve boyalı u ayak seçenekleri ile şimdiden çalışma mekânlarınızdaki yerini ayırabilirsiniz.

Sırt ve oturma kısmı bir kalıp halinde üretilmiş metal konstrüksiyon üzeri giydirme deri veya kumaştan imal edilmiştir. Sırt kısmının yüksek oluşu bel ve sırt ağrılarını en aza indirmek için yapılandırılmıştır. Koltuğunuzda uzun oturumlar sonrasında oluşabilecek olumsuz ağrıları engellemek için dökme kalıp sünger kullanılmıştır. Gövde, daha sağlam olması için metal kontriksüyon üzeri dökme kalıp sünger kullanılmış olup sağlamlaştırılmıştır. Ürünümüzün mekanizması tek kollu olup ürünün yükseklik ayarını kontrol etmenizi ve beşik hareketini gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.

Koltuğumuzun yukarı ve aşağı hareket edebilmesi için gazlı amortisör kullanılmaktadır. Koltuğumuzda bulunan amortisör sayesinde ürün istenilen yükseklik konumunda sabitlenebilmektedir. Ürünümüzde bulunan bir diğer özellik ise beşik sisteminin olması yani koltuğun ileri geri sallanması. Koltuğun altında bulunan silindir kolu ile sallanma özelliğinin sertlik hassasiyetini ayarlayabilirsiniz. Gazlı amortisör plastik yıldız ayağa konik sistem ile monte edilmiştir. Plastik yıldız ayağın hareket edebilme kabiliyetinizi en üst seviyede tutar. Ve bu özelliği sayesinde size oldukça zaman kazandırır. Tekerlekler bir koltuğun en önemli etkenidir. Tekerlerin sağlam oluşu özgürce hareket edebilmenizi sağlamaktadır.

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl