ms ofis mobilyaları
 
Bilgisayar Çalışma Koltuğu
CL111

Bilgisayar Çalışma Koltuğu

Kategori : Çalışma Koltukları
Ürün Etiketleri : , , ,

"5 başlı yıldız krom konik ayak, yatar mekanizmalı, tek parça gövde"Deri Renk Seçenekleri
Siyah
Siyah - Toskana 01
Toskana 01
Kahve
Kahve - Toskana 02
Toskana 02
Beyaz
Beyaz - Toskana 03
Toskana 03
Bej
Bej - Toskana 04
Toskana 04
Kırmızı
Kırmızı - Toskana 06
Toskana 06
S Kahve
S Kahve - Toskana 08
Toskana 08
Tüm renkleri aç >>

Oval Görünümlü Kalıp Gövdeli Çalışma Koltuğu

Oval sırt yapısı ile bir koltuğun rahatlığını daha iyi hissedecek, vücut ortopedisini en düzeyde yaşayacaksınız. Çağımız teknolojisiyle üretilmiş olan bu çalışma koltuğu klasik konseptin modern çizgiler ile buluştuğu noktadır. Klasik koltuk dizaynlarında rastladığımız sırt ve oturağa bağlı kolçak konseptini vücudun sırt kısmını kavrayan oval sırt bölümü , parlak krom ayak, parlak krom yıldız, üstü krom plastik tekerlekler ve fonksiyonel mekanizma sayesinde modern bir görüntüye kavuşturmuş oluyoruz.

Daha çok yoğun trafik işletmelerin tercih ettiği oval sırtlı Monoblock gövdeye sahiptir. Bu gövde içerisinde bulanan çelik kontriksüyon sayesinde ürüne yapısal olarak 3 ana unsuru bir birine adapte etmiştir. Bilindiği gibi bu tarz koltuklar oturak sırt ve kolçaklar olmak üzere 3 parçada imal edilmektedir. Tasarım ve imalat ekibimiz bir araya gelerek uzun uğraşlar sonucu bu 3 parçayı birbirine adapte etmişlerdir. Sonuç olarak yuvarlak sırtlı kolçaklı çalışma koltuğu meydana gelmiştir.

Oval sırtlı monoblock gövde alt tarafta bulunan 4 adet kapsül sayesinde fonksiyonel mekanizmaya monte edilmiştir. Bu mekanizmanın en büyük özelliği serbest bırakıldığında sallanan sandalyeler gibi koyluğun yaylanmasını sağlamaktır. Mekanizmaya takılı olan esneme payı sayesinde yumuşak bir oturum gerçekleştirmemizi sağlayan, kolları çekildiğimde aşağı ve yukarı hareketi yapabilmemize olanak sağlayan yüksek gaz basınçlı krom kaplı hidroliği ile modern çizgilerin yanı sıra işlevselliği ön planda tutmuştur.

Oval sırtlı monoblock gövde üzeri kartelamızda yer alan tüm renkleri ve kumaşlar ile kaplana bilmektedir. Fakat klasik görüntüsünün dışına çıkmamak için kadife veya süet kaplama kumaş modellerini tavsiye etmekteyiz.     

Yorum yazmak ister misiniz?

ekonomi, ergonomi ve tekniğin buluştuğu tek adres...
© 2014 TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TEKNİK OFİS MOBİLYALARI - www.teknikofis.comMağaza Merkez

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No:14
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07
Mağaza Şube

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No:19-21-23
İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

masko mobilyacılar sitesi, garanti, yapı kredi, finansbanka (visa master) kartları online alım imkanı, rapidssl